Lokata nieuzależniona 2,7% w Banku SMART

Lokata nieuzależniona 2,7% w Banku SMART

 

W Banku SMART można założyć nową 3-miesięczną lokatę oprocentowaną 2,7 % w skali roku. Z oferty mogą skorzystać klienci posiadający konto w banku SMART i BIZ Banku, jak również nowe osoby.

 

Lokata dostępna jest w bankowości internetowej i mobilnej oraz w Sklepie Lokat pod adresem www.smartlokaty.pl. Osoby które chciałyby założyć nową lokatę z oprocentowaniem 2,7 % w skali roku nie muszą otwierać rachunku w banku SMART. Oprocentowanie lokaty nie jest uzależnione od żadnych innych warunków i obowiązuje od kwoty 1 tys. złotych do nawet 2 mln. 

 

Piotr Stankiewicz, dyrektor Departamentu Produktów Transakcyjnych i Depozytowych w Banku SMART wyjaśnia - "Majowa akcja depozytowa ma przypomnieć o sile i atrakcyjności oferty oszczędnościowej Banku SMART. Nasze konto jestbez gwiazdek, czyli bezwarunkowo darmowe i analogiczna zasada obowiązuje w depozytach. Dlatego nowa 3-miesięcznalokata na 2,7 proc. jest dla każdego: i naszych klientów, i osób, które dopiero zaczynają z nami oszczędzać."

 

Bank SMART to pierwszy europejski, mobilny dyskont finansowy przeznaczony specjalnie dla ludzi ceniących czas i pieniądze. Ofertuje min. proste, mobilne konto dla klientów indywidualnych (SMART konto) i klientów biznesowych (SMART Biznes konto) w walutach euro, dolarach, brytyjskich funtach i złotówkach. Gwarantuje darmowe przelewy, darmowe prowadzenie konta a w przypadku konta firmowego również darmowe przelewy do ZUS i US. Konto można założyć przez aplikację dostepną na smartfonach i tabletach. Bank na Androdida i iOS dostępny jest do pobrania na stronie www.banksmart.pl, jak również w sklepach Google Play i AppStore. Aplikacja wyposażona jest również w biometrię głosową, która umożliwia zalogowanie się do Banku SMART głosem. 

Najpopularniejsze